<\C>                                                                                               
                                     PZHGP Oddział Staroź-Bielski, rok 2020.                                                                                    
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                   
                                     z lotu Nakło n/Notecią, w dniu 30.08.20                                                                                    
 ┌───┬────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ       │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                           
 │   │                    │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                           
 └───┴────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                           
    1 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 12:36:32  1   1106.88   1.86  42- 14-  5  156.660  20.000                                                   
    2 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        GS- 12:36:55  1   1103.89   3.71   2  <  10>  156.660  19.960  39.97                                            
    3 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       G - 12:40:30  1   1096.36   5.57  48- 12-  5  159.520  19.930                                                   
    4 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 12:42:28  1   1085.87   7.42  37- 15-  5  160.130  19.890                                                   
    5 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 12:40:54  1   1073.68   9.28  59- 14-  5  156.650  19.850                                                   
    6 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        G - 12:48:00  1   1059.35  11.13  90- 19-  5  162.080  19.810                                                   
    7 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        G - 12:48:02  1   1059.12  12.99   2  <  31>  162.080  19.780                                                   
    8 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        GS- 12:46:21  1   1058.01  14.84   2  <  20>  160.130  19.740  39.76                                            
    9 Gralicki Sławomir     2 PL-281-20-        G - 12:45:53  1   1057.24  16.70   2  <  16>  159.520  19.700                                                   
   10 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 12:43:22  1   1055.90  18.55   3  <  13>  156.660  19.660                                                   
   11 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       GS- 12:43:28  1   1055.12  20.41   2  <  19>  156.650  19.630  39.67                                            
   12 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       GS- 12:42:56  1   1055.00  22.26 115- 12-  5  156.070  19.590  39.65                                            
   13 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 12:43:36  1   1054.24  24.12   4  <  21>  156.660  19.550                                                   
   14 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 12:50:08  1   1050.19  25.97  31- 14-  5  162.920  19.510                                                   
   15 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 12:50:25  1   1048.28  27.83   2  <  41>  162.920  19.480                                                   
   16 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       G - 12:49:51  1   1030.16  29.68   3  <  17>  159.520  19.440                                                   
   17 Gralicki Sławomir     2 SK-2401-20        G - 12:49:54  1   1029.83  31.54   4  <  36>  159.520  19.400                                                   
   18 Zieliński Marcin      2 PL-041-20-        G - 12:51:01  1   1025.53  33.40  60-  5-  5  160.000  19.360                                                   
   19 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 12:47:51  1   1024.86  35.25   3  <  26>  156.650  19.330                                                   
   20 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 12:52:28  1   1016.91  37.11   3  <  27>  160.130  19.290                                                   
   21 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        GS- 12:49:34  1   1013.54  38.96   5  <  22>  156.660  19.250  38.99                                            
   22 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 12:49:39  1   1013.00  40.82   6  <  23>  156.660   0.000                                                   
   23 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 12:49:56  1   1011.15  42.67   7  <  24>  156.660   0.000                                                   
   24 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 12:50:03  1   1010.38  44.53   8  <  44>  156.660   0.000                                                   
   25 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 12:50:44  1   1002.16  46.38   2  <  32>  156.070  19.100                                                   
   26 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 12:51:23  1   1001.71  48.24   4  <  30>  156.650  19.070                                                   
   27 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 12:54:58  1   1001.02  50.09   4  <  29>  160.130  19.030                                                   
   28 Kowalski Mieczysław   2 PL-475-20         G - 12:57:19  1    995.09  51.95  47-  3-  3  161.520  18.990                                                   
   29 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-281-20-        G - 12:56:02  1    994.39  53.80   5  <  37>  160.130  18.950                                                   
   30 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 12:52:55  1    991.98  55.66   5  <  56>  156.650  18.920                                                   
   31 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-227-20---      G - 12:58:33  1    991.01  57.51   3  <  33>  162.080  18.880                                                   
   32 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 12:52:31  1    990.82  59.37   3  <  46>  156.070  18.840                                                   
   33 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-344-20         G - 12:58:35  1    990.81  61.22   4  <  34>  162.080  18.800                                                   
   34 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-344-20         G - 12:58:36  1    990.71  63.08   5  <  34>  162.080  18.770                                                   
   34 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-227-20---      G - 12:58:36  1    990.71  63.08   6  <  39>  162.080   0.000                                                   
   36 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       G - 12:56:07  1    990.09  66.79   5  <  43>  159.520  18.690                                                   
   37 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 12:56:56  1    988.86  68.65   6  <  38>  160.130   0.000                                                   
   38 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 12:57:03  1    988.15  70.50   7  <  55>  160.130   0.000                                                   
   39 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        G - 12:59:16  1    986.69  72.36   7  <  40>  162.080   0.000                                                   
   40 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-344-20         G - 13:00:10  1    981.31  74.21   8  <  59>  162.080   0.000                                                   
   41 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 13:01:11  1    980.36  76.07   3  <  42>  162.920  18.500                                                   
   42 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 13:01:20  1    979.48  77.92   4  <  49>  162.920  18.470                                                   
   43 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       GS- 12:58:03  1    978.35  79.78   6  <  51>  159.520   0.000  37.68                                            
   44 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        GS- 12:56:00  1    973.04  81.63   9  <  45>  156.660   0.000  37.40                                            
   45 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        GS- 12:56:01  1    972.94  83.49  10  <  47>  156.660   0.000  37.39                                            
   46 Szychułda Jarosław    2 PL-281-20         G - 12:55:31  1    972.30  85.34   4  <  48>  156.070  18.320                                                   
   47 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20--       GS- 12:56:13  1    971.74  87.20  11  <  88>  156.660   0.000  37.32                                            
   48 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20-        G - 12:55:43  1    971.09  89.05   5  <  50>  156.070  18.240                                                   
   49 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 13:02:49  1    970.82  90.91   5  <  65>  162.920  18.210                                                   
   50 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 12:55:46  1    970.79  92.76   6  <  57>  156.070   0.000                                                   
   51 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       G - 12:59:26  1    970.12  94.62   7  <  67>  159.520   0.000                                                   
   52 Zieliński Marcin      2 PL-475-20---      G - 12:59:58  1    969.89  96.47   2  <  53>  160.000  18.090                                                   
   53 Zieliński Marcin      2 PL-475-20---      G - 12:59:59  1    969.80  98.33   3  <  74>  160.000  18.060                                                   
   54 Kowalski Mieczysław   2 PL-475-20         GS- 13:01:49  1    968.25 100.19   2  <  60>  161.520  18.020  37.08                                            
   55 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20--       GS- 13:00:25  1    968.04 102.04   8  <  61>  160.130   0.000  37.04                                            
   56 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 12:56:54  1    967.57 103.90   6  <  58>  156.650   0.000                                                   
   57 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 12:56:27  1    966.68 105.75   7  <  66>  156.070   0.000                                                   
   58 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 12:57:09  1    966.08 107.61   7  <  84>  156.650   0.000                                                   
   59 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-227-20---      G - 13:03:32  1    961.71 109.46   9  <  62>  162.080   0.000                                                   
   60 Kowalski Mieczysław   2 PL-475-20         GS- 13:02:59  1    961.52 111.32   3          161.520  17.790  36.71                                            
   61 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 13:01:42  1    960.59 113.17   9  <  64>  160.130   0.000                                                   
   62 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-227-20---      G - 13:03:51  1    959.91 115.03  10  <  63>  162.080   0.000                                                   
   63 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        G - 13:03:55  1    959.53 116.88  11  <  68>  162.080   0.000                                                   
   64 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        GS- 13:02:13  1    957.62 118.74  10  <  78>  160.130   0.000  36.52                                            
   65 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       GS- 13:05:09  1    957.51 120.59   6  <  70>  162.920   0.000  36.51                                            
   66 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 12:58:04  1    957.09 122.45   8  <  86>  156.070   0.000                                                   
   67 Gralicki Sławomir     2 PL-041-20-        G - 13:01:43  1    956.83 124.30   8  <  69>  159.520   0.000                                                   
   68 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        GS- 13:04:31  1    956.13 126.16  12  <  75>  162.080   0.000  36.37                                            
   69 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       G - 13:01:52  1    955.97 128.01   9  <  97>  159.520   0.000                                                   
   70 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       GS- 13:05:31  1    955.45 129.87   7  <  71>  162.920   0.000  36.31                                            
   71 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       GS- 13:05:36  1    954.98 131.73   8  <  72>  162.920   0.000  36.24                                            
   72 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       GS- 13:05:37  1    954.89 133.58   9  <  73>  162.920   0.000  36.23                                            
   73 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 13:05:40  1    954.61 135.44  10  <  87>  162.920   0.000                                                   
   74 Zieliński Marcin      2 PL-475-20---      GS- 13:02:38  1    954.46 137.29   4  <  91>  160.000  17.270  36.12                                            
   75 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-210-20         G - 13:05:01  1    953.32 139.15  13  <  76>  162.080   0.000                                                   
   76 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        G - 13:05:04  1    953.04 141.00  14  <  77>  162.080   0.000                                                   
   77 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-344-20         G - 13:05:07  1    952.76 142.86  15  <  79>  162.080   0.000                                                   
   78 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 13:03:11  1    952.12 144.71  11  <  80>  160.130   0.000                                                   
   79 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        GS- 13:05:21  1    951.45 146.57  16  <  82>  162.080   0.000  35.87                                        
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                   
 ┌───┬────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ       │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                           
 │   │                    │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                           
 └───┴────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                           
   80 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-281-20-        G - 13:03:20  1    951.27 148.42  12  <  81>  160.130   0.000                                                   
   81 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        GS- 13:03:40  1    949.39 150.28  13  <  83>  160.130   0.000  35.55                                            
   82 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-344-20         G - 13:05:51  1    948.67 152.13  17  < 105>  162.080   0.000                                                   
   83 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20-        G - 13:04:02  1    947.33 153.99  14  < 108>  160.130   0.000                                                   
   84 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 13:00:22  1    947.29 155.84   8  <  85>  156.650   0.000                                                   
   85 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 13:00:25  1    947.00 157.70   9  <  93>  156.650   0.000                                                   
   86 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 13:00:13  1    944.64 159.55   9  < 103>  156.070   0.000                                                   
   87 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 13:07:30  1    944.46 161.41  11  <  90>  162.920   0.000                                                   
   88 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 13:01:01  1    943.64 163.27  12  <  89>  156.660   0.000                                                   
   89 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 13:01:02  1    943.55 165.12  13  <  92>  156.660   0.000                                                   
   90 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 13:07:42  1    943.37 166.98  12  <  94>  162.920   0.000                                                   
   91 Zieliński Marcin      2 SK-2401-20        GS- 13:04:39  1    943.12 168.83   5          160.000  16.640  35.11                                            
   92 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        G - 13:01:12  1    942.60 170.69  14          156.660   0.000                                                   
   93 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20-        G - 13:01:13  1    942.45 172.54  10  <  96>  156.650   0.000                                                   
   94 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       GS- 13:07:54  1    942.28 174.40  13  <  95>  162.920   0.000  34.99                                            
   95 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       G - 13:08:08  1    941.01 176.25  14          162.920   0.000                                                   
   96 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 13:01:33  1    940.56 178.11  11  <  99>  156.650   0.000                                                   
   97 Gralicki Sławomir     2 PL-247-20-        GS- 13:04:41  1    940.10 179.96  10  <  98>  159.520   0.000  34.75                                            
   98 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       G - 13:04:42  1    940.01 181.82  11  < 100>  159.520   0.000                                                   
   99 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       G - 13:01:44  1    939.52 183.67  12  < 101>  156.650   0.000                                                   
  100 Gralicki Sławomir     2 PL-475-20--       G - 13:05:15  1    936.98 185.53  12          159.520   0.000                                                   
  101 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20--       GS- 13:02:14  1    936.72 187.38  13  < 102>  156.650   0.000  34.40                                            
  102 Urbański Krzysztof    2 PL-475-20-        GS- 13:02:37  1    934.57 189.24  14          156.650   0.000  34.25                                            
  103 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 13:02:03  1    934.27 191.09  10  < 104>  156.070   0.000                                                   
  104 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 13:02:05  1    934.09 192.95  11  < 106>  156.070   0.000                                                   
  105 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        G - 13:08:40  1    933.28 194.81  18  < 107>  162.080   0.000                                                   
  106 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 13:02:14  1    933.25 196.66  12          156.070   0.000                                                   
  107 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-227-20---      G - 13:08:41  1    933.19 198.52  19          162.080   0.000                                                   
  108 Zieliński Paweł,Domi  2 PL-475-20--       G - 13:06:36  1    933.16 200.37  15          160.130   0.000                                                   
  ---------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                       
  -------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                         
  109 Szychułda Jarosław    2 PL-475-20--       G - 13:02:18  1    932.88   0.00  13          156.070   0.000                                                   
  110 Kowalski Mieczysław   2 PL-475-20         G - 13:08:19  1    931.94   0.00   4          161.520   0.000                                                   
  111 Kowalski Mieczysław   2 PL-475-20         G - 13:08:25  1    931.40   0.00   5          161.520   0.000                                                   
  112 Zieliński Marcin      2 PL-475-20---      G - 13:06:51  1    931.05   0.00   6          160.000   0.000                                                   
  113 Zieliński Marcin      2 PL-247-20-        G - 13:06:53  1    930.86   0.00   7          160.000   0.000                                                   
  114 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        GS- 13:03:31  1    929.64   0.00  15          156.660   0.000  33.69                                            
  115 Maćkiewicz Łukasz     2 PL-475-20-        GS- 13:03:34  1    929.37   0.00  16          156.660   0.000  33.68                                            
  116 Majewski Piotr        2 PL-475-20--       GS- 13:10:25  1    928.76   0.00  15          162.920   0.000  33.63                                            
  117 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-281-20-        GS- 13:09:36  1    928.29   0.00  20          162.080   0.000  33.57                                            
  118 Miszewski Łukasz,Dan  2 PL-227-20--       G - 13:09:37  1    928.21   0.00  21          162.080   0.000                                                   
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------